Chunky Gavany’s Bohemia       (Timi)

 

 03m
Datum narození: 20. 4. 2005
Opustil nás: 23.2.2017
Výška: 30 cm
Váha: 5 kg
Bonitační kód: BAA/A/B10/07
 kastrovaný
Otec: ICh. Arden Solutre Pazzda
Matka: JCh. Aimee Zvoneček

autorka fotografií: Renata Hofmann, www.studioren.cz

Povaha: Ztělesněné štěstí. Nikdy nemá špatnou náladu. Chvíli nevydrží na místě, pokud zrovna nevyspává. Miluje celou rodinu a všechny kolem. Nadšeně běhá agility. Umí se vyjadřovat širokou škálou hlasových projevů (neskutečně ukecaný pes). Každého, kdo mu dá najevo svou přízeň, olíže od hlavy až k patě. Je poslušný a rád plní přidělené úkoly.

Výstavní úspěchy:
* Výborný 1 + Vítěz třídy mladých (V1 + VTM) – Oblastní výstava v Českých Budějovicích 04. 03. 2006
* Velmi nadějný (VN) – Národní výstava Praha 13. 11. 2005

Něco o mně:
Když paničce umřela Sárinka, tak z toho byla hodně nešťasná a aby jí nebylo smutno, tak se na mě přijela podívat, ale ten den u nás bylo tolik návštěv, že jsem z toho byl unavený a moc jsem se k ní neměl. Naše máma jí ale ujistila, že jsem prýma kluk, a tak si mě brzo odvezla. Celou první noc jsem jí spal na krku, aby věděla, že jí mám rád. Brácha Čaky byl taky rád, že má zase kamaráda, a tak mě brzo pustil k sobě do pelíšku. Mladší brácha Sidi mě ze začátku škubal jako slepici, ale teď už toho nechal a společně jsme oškubali Čakymu chlupy na nožičkách a to se paničce moc nelíbí, že má zepředu Jorkšíra a ze zadu krysaříka. Bráchové se někdy perou, ale já se mezi ně nepletu, teda leda že by šlo o žrádlo, proto bych se utlouk. Panička mě bere na agility a to se mi moc líbí, můžu lítat jako střela a přes různé překážky, prý to mám po tatínkovi. A když si panička vezme na gauč deku, rychle se k ní přitulím a celý se schovám.

2013 – Timíček už vstoupil do věku veteránů, má rád svůj klid, ale nepohrdne ani výletem na houby. Pořád se mi drží u nohou, takže se klidně můžu oddávat houbaření. Zdravíčko mu slouží dobře a pořád je to velký komediant.

Timíček nás navždy opustil 23.2.2017 po nečekaně rychlém zvratu v jeho zdravotním stavu. Už nikdy neuvidíme jeho “tanynky” a zůstalo tu po něm prázdné místo. Moc to bolí!

 

09m08m09m