Datum narození / Date of Birth: 26. 4. 2021

Vrh R je poslední vrh naší Miunky. Mia bydlí u mojí kamarádky a máme jí ve spolumajitelství. Když nastal čas porodu, byly jsme domluvené, že mě povolá, až přijde správný čas. Mia vymýšlela několik hodin různé akce, včetně vyhrabání nory venku pod paletami, že už toho měly její paničky opravdu dost…Místo abych šla večer včas spát a naspala něco dopřadu, tak jsem se chytře dívala na film. Šla jsem spát pár minut po půlnoci a v půl druhé mi zazvonil mobil. Bylo to jako rána do hlavy. Potemnělou vesnicí jsem se doplazila k autu a za pár minut jsem byla u Miunky. Mia se tentokrát rozhodla rodit jako indiánka, takže nastojáka. Porod probíhal ve stylu basketbalového zápasu, aneb chyť si svoje štěně, když to dokážeš…Nicméně všechna miminka se nerodila mezi 2-5 hodinou. Všechna v pořádku a s krásnými váhami. Narodily se dvě osrstěné holčičky a tři nahatí kluci. Miunka se o mimika hezky stará a když jí utečou někam daleko, tak si je v zubech odnese zpět nebo je dokutálí čumákem. Většina z nich je podobná tatínkovi, ale čas ukáže, které geny se víc prosadí.

RAMSES (HA pes/HA male) – sold

Když se narodil tenhle chlapeček, na první pohled jsem viděla vznešenou faraonovu hlavu. Ramsísek je celý holý, dobře stavěný a krásný. Má jasno v tom co potřebuje a nedá se o to připravit. Jeden z Ramsesů se dožil sokoro sto let. Přejeme tomuto kloučkovy dlouhý život i takovou slávu, ale hlavně milující rodinu na celý život.

Porodní váha/Birth Weight: 350 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 6,2kg

Žije v/Lives in: Slovensko

ROCK AND ROLL (HA pes/HA male) – sold

Tohle miminko má velmi vtipné obočí z čených chloupků a ještě za ním o kus dál, kousek černých vlásků. Je vážně extravagantní a také mrštný a pořád se mrská, aby dosáhl svého cíle. Je vtipný a krásný, proto dostal svoje jméno. Věřím, že se s ním jeho budoucí rodinka rozhodně nebude nudit,

Porodní váha/Birth Weight: 340 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,9kg

Žije v/Lives in: Praha

REALLY HAPPY (COA fena/COA female) – sold

Jako další přišla na svět úplně černá holčička. Krásná, pohodová, milá. Její jméno vybrala její budoucí rodinka. Její rodinka má pejsky už mnoho let a je o ně úžasně postaráno. Také bude mít spoustu kamarádů v podobě dětí, pejsků i kočiček. Věřím, že její život, bude Really happy.

Porodní váha/Birth Weight: 360 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,8kg

Žije v/Lives in: České Budějovice

ROSALIE (COA fena/COA female) – sold

Tahle holčička je mezi svými černými sourozenci naprostý originál. Má bílou lysinku na čele, bílou náprsenku, bříško i špičku ocásku. Hodně mi připomíná prababičku Elinku, nejen barvou, ale i temperamentem. Je to malá princezna s krásným jménem. Jsem moc zvědavá, jak se bude vybarvovat, až vyroste.

Porodní váha/Birth Weight: 334 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,2kg

Žije v/Lives in: Praha

RAINBOW (HA pes/HA male) – reserved

Když se narodil tenhle krásný a největší chlapeček, nastal klid. I když jsme podle sona očekávali miminek šest, zřejmě se pan doktor přepočítal. Najednou nastal klid a pohoda. Rainbow, znamená duha a duha je znakem klidu a míru. Myslím, že se k tomuto pohodovému chlapečkovi, který uzavřel náš porodní maraton zcela hodí. Kéž bude přinášet pokoj také svojí budoucí rodince.

Porodní váha/Birth Weight: 373 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 6kg

Žije v/Lives in: Německo

title-tag
title-tag