Vrh C

 

Matka: Wanhan Wuoren Ihana Impi
Otec: Grand Lux Anika Vevos
 65[1] peruan04[1]
výstavy: CAJC, Junior BOB,
BIS Junior 2.místo, CAC, BOB, BIS 3.místo;
vyšetření očí: prosté;
něco o Grandovi: Grand je příjemný, nekonfliktní pes. Je velmi milý a přátelský k lidem. Má pevné stojící uši, pevnou kostru a pěkně modelované tělo.

Datum narození: 26. 10. 2012

rodokmen štěňátek

Tento rok se poprvé stala maminkou naše Toffee. S napětím jsme očekávali, jak vše dopadne a jak se ke své nové roli postaví. Podle sona jsme očekávali 3-5 miminek. Přípravy na porod se táhly dlouhé hodiny a první holčička přišla na svět ve 20:55 ve čt 25.10., Toffee se své role ujala perfektně. Byla klidná a o miminko se hned zajímala a pečovala o něj. Skoro jsme se báli, že malou Coffee ulíže do bezvědomí. Naštěstí za dvě hodiny přišel na svět holý klouček, a tak musela svou péči podělit dvěma. A pak se narodilo další a další a další štěňátko a musím říct, že už se mi chtělo křičet: „Dost! To stačí!“ Nakonec v půl 6 ráno 26.10. se narodilo poslední, osmé miminko. Díky množství vypité kávy dostala některá miminka velmi příznačná jména 🙂 .

c19m[1]

Camei (it. Portrét) – HA fena

 c18[1]
Něco o mně:
Cameika je úplně holá holčička v barvě hnědo-šedé, je hodně aktivní a nikdy nechybí u bašty. Společně s Cecilkou vypadají, že jsou poháněny elektrickou energií. Je moc hezká a jsme zvědaví, komu z předků se bude podobat.
žije v: Holandsku
porodní váha: 330g
váha v 8 týdnech: 5,8 kg
 c11[1] c08[1]

Coffee (angl. Káva) – HA fena

 c25[1]
Něco o mně:
Coffee se narodila jako první miminko. Její velikost nám pomohla pochopit, proč jsme na ní čekali tak dlouho. Je velmi podobná svému tatínkovi Grandíkovi a opravdu to bude „silné kafe“ . Coffee je pohodářka, ale pokud jde o jídlo, umí říci své.
porodní váha: 415g
váha v 8 týdnech: 5,8kg
 c15[1] c03[1]

Cinnamon (angl. Skořice) – HA pes

 c26[1]
Něco o mně:
Cinísek má krásnou hnědou barvičku, proto dostal jméno po skořici. Velmi se podobá své mamince. Má krásnou, dlouhou hlavinku a je úplně, úplně holoučký. Jako malý uzlíček je tak trochu zmatkař, hrozně chce baštit, ale je schopen si cecík sám vyrazit z papuly a pak si hlasitě stěžuje.
žije v: Černé hoře u Brna
porodní váha: 329g
váha v 8 týdnech: 5,8kg
 c14[1] c04[1]

Cappuccino – COA pes

 c27[1]
Něco o mně:
Capíček je velmi zvláštně zbarvený klučina. Velmi se podobá Amorosovi z vrhu A, jen je o odstín tmavší. Je to velký pohodář a nejlepší zábava je pro něj zatím bašta. Jsme zvědaví, jak se nám kluk vybarví…
žije v: Ostravě
porodní váha: 343g
váha v 8 týdnech: 5,2kg
 c12[1] c07[1]

Corall (angl. Korál) – COA pes

 c28[1]
Něco o mně:
Korálek je na první pohled malá pandička, na bříšku má opravdu černý korálek zasazený do bílé barvy. Je možné, že do budoucna bude i tříbarevný, ale to ukáže čas. Korálek taky rád papá a když se dobře nají, visí bezvládně jako hadřík.
žije v: Plzni
porodní váha: 281g
váha v 8 týdnech: 6,2kg
 c16[1] c02[1]

Cécile – HA fena

 c20[1]
Něco o mně:
Jméno Cecilka (doma voláme Sesi) se mi moc líbilo a tak ho dostala poslední narozená holčička. Ač nejmenší z holčiček, je jako malá rtuť, šijí s ní snad všichni čerti. Věčně leze po mamině, šplhá po ní až nahoru. Na hlavince ná pár černých chloupků a celkově jde její kůže do černé barvy.
porodní váha: 305g
váha v 8 týdnech: 4,2 kg
 c10[1] c05[1]

Caro (šp. Drahý, u nás druh kávy) – COA pes

 c29[1]
Něco o mně:
Jméno pro tohohle pejska vybrala naše dcera. Chtěla jméno po dalším kafíčku, ale prošlo to jen díky tomu, že to má ve španělštině další význam. Karoušek byl po porodu drobísek, ale během několika dní to rychle dohnal. Je stejně roztomilý jako bráškové, je černý, ale možná bude i tříbarevný a tlapičky má jakoby od mléka.
žije v: Albrechticích v Jizerských horách
porodní váha: 272g
váha v 8 týdnech: 5,8kg
 c13[1] c06[1]

Crescendo (hud. Pojem – zesilovat) – HA pes

 c30[1]
Něco o mně:
Crashík má jméno, které opravdu sedí, při jeho narození ve mně zesiloval pocit, že budeme rodit a rodit a rodit…ale naštěstí se to tímhle klučíkem zastavilo. Crescendo je velmi krásný, tmavý a úplně holý klouček. Na to, že byl poslední, tak u jídla je vždy první a pokaždé, když kontroluji miminka, má plné bříško. Velmi mi připomíná Bastiena z minulého vrhu. Uvidíme, jestli bude také takový rošťák.
žije v: Praze
porodní váha: 338g
váha v 8 týdnech: 5,2kg
 c17[1] c01[1]

 

 

 c21[1] c22[1] c23[1]
 c24[1]