Datum narození/ Date of Birth: 10.III.2016

Vrh H je první vrh naší Coffee, a také první vrh, který byl poměrně dramatický. Nejprve vypadalo vše normálně, ale po 63 dnu se vše zkomplikovalo. Po kontrole u veterináře jsme zjistili, že první štěně má špatnou polohu a bude nutné provést císařský řez. Narodilo se celkem sedm štěňátek a Coffee se o ně, i přes tento složitý začátek, starala jako skvělá matka. Všechna miminka vypadala úžasně a zdravě, přesto druhý den, jeden HA chlapeček uhynul. Podle pitvy se ukázalo, že se mu dostala do plic plodová voda. Byl to velmi smutný den pro nás. Bylo to první štěně peruána, které se nám nepodařilo odchovat. Ostatní miminka se těší dobrému zdraví a věříme, že z nich vyrostou krásní a silní psi.

Litter H is the Coffee´s first litter and also the first litter that was relatively dramatic. It looked like normal but after 63 day was all complicated. After doctor´s control we noticed the first puppy is in bad position and the caesarean was needed. The seven puppies was born and despite this complicated start Coffe took care as a good mother. All the puppies looked awesome and healthy but despite this one HA male died the second day. Autopsy showed he had water on his lungs. It was very sad day for us. It was the first baby of peruvian we could´t breed. Other puppies are in good health and we hope they will be beautiful and strong dogs.

title-tag

Hope of my mum (HA fena/HA female) „Hopinka“

Jediná nahatá holčička dostala své jméno proto, že je budoucí nadějí po své matce. Je velmi aktivní a plná neutuchající energie, jako její matka. Věříme, že stejně jako její maminka bude krásná a milá a bude dělat velkou radost své rodině.

The only one naked female got her name because she is future hope after her mother. She is very active and full of endless energy, as her mother. We hope she will be beautiful and nice as her mother and she will be big joy for her family.

Porodní váha/Birth Weight: 297 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,3 kg

Žije v/Lives in: Mladá Boleslav

title-tag

Harmony (COA fena/COA female) “Mony”

Tato holčička nás velmi překvapila, má opravdu originální zbarvení a mezi svými sourozenci opravdu vyniká. Její kožíšek je krásně symetricky sladěn, proto dostala své jméno. Věříme, že její povaha bude stejně originální, jako její vzhled.

This girl was surprised for us! She has really original colour and she excels among her siblings. Her fur is beautifully symmetrical, that´s why the name. We believe her character will be as original as her colour.

Porodní váha/Birth Weight: 357 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,5 kg

Žije v/Lives in: Doubravčice

title-tag

Hesperus (COA fena/COA female)  “Persi”

Hesperus znamená Večernice, tato holčička bude mít v budoucnu krásně zlaté zbarvení a s její černou maskou to bude dokonalá dáma, proto dostala své jméno a jen čas ukáže, jak velká bude její hvězda.

Hesperus means Vesper. This girl will have beautifully gold colour in the future and with her black mask it will be complete lady. That´s why she got her name and only time shows how big her star will be.

Porodní váha/Birth Weight: 325 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,4 kg

Žije v/Lives in: Ústí nad Orlicí

title-tag

Hot Earl Gray (COA pes/COA male) „Gray“

Tento chlapeček je největší miminko z vrhu, je velmi pohodový a má jasno v tom, jaké jsou jeho priority….jídlo…jídlo…spánek…jídlo…Jeho kožíškem prosvítají šedé odstíny, je pravděpodobné, že bude vlkošedý. Má krásnou velkou hlavu, až bude dospělý, bude to „Pan pes“.

This boy is the biggest baby from the litter. He is very calm and he is clear about his priorities….food…food…sleeping…food…The grey tints shine trough his fur and is very likely he will be wolfgrey. He has beautiful big head and when he grows he will be „Mr. Dog“.

Porodní váha/Birth Weight: 395 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,2 kg

Žije v/Lives in: Stráž pod Ralskem

title-tag

Hot Chocolate (COA pes/COA male) „Čokýsek“

Menší z chlupatých chlapečků má barvu jako hořká čokoláda, proto dostal svoje jméno. Je pravděpodobné, že mu tato barva také zůstane. Je klidný a rád se mazlí. Na prsou má nápadnou bílou náprsenku. Bude nevšedním společníkem pro svou milující rodinku.

The smaller of the coated boys has colour like dark chocolate, that´s why he got the name. Very likely the colour will be the same as he grows. He is very calm and loves cuddling. He has very prominent white shirtfront on his breasts. He will become remarkable companion for future loving family.

Porodní váha/Birth Weight: 332 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,9 kg

Žije v/Lives in: Stará Boleslav

title-tag

Hamlet (HA pes/HA male) „Tobísek“

Nejmenší miminko z vrhu, nad kterým se tajil dech. Otázku „Být či nebýt“ vyřešil ve svůj prospěch a jeho neutuchající chuť do života nám dělá velkou radost. Má krásnou jemnou kůži a hezky modelovanou hlavu s malým černým čírkem. Vypadá, že bude podobný mamince a povahu bude mít po tatínkovi, ale kdo ví, třeba nás ještě překvapí.

The smallest baby from the litter which took the breath away. The question „be or not to be“ solved into his own benefit. And his endless taste for life is very joyful for us. He has beautiful gentle skin and nicely shaped head with little black mohawk. It seems he will be similiar to his mother and character will be like his father. But know knows, maybe he surprises us.

Porodní váha/Birth Weight: 270 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,6 kg

Žije v/Lives in: Praha

title-tag

Heart´s Hug (HA pes/HA male)
RIP 10.3.2016-11.3.2016

Krásný nahatý chlapeček barvy hořé čokolády a s obrovskou chutí do života. Původně se měl jmenovat Homér, ale po té, co navždy odešel a nám to zlomilo srdce, jsme mu dali jiné jméno. Je nám velmi líto, že nemůžeme pozorovat, jak roste do krásného, statného psa…I když tu již není, místo v tomto vrhu mu patří.

title-tag