Datum narození / Date of Birth: 13.3.2023

1Vrh V je druhým vrhem naší Lilinky. Lilinka bydlí u Denisy Záviškové a máme ji ve spolumajitelství. Pro tento vrh jsme vyhlédly krásného tatínka s úžasnou povahou a na krytí se Denisa s Lilly vypravila 800km daleko, do Německa. Na sonu se objevilo 6-8 miminek, tak jsme byly plné očekávání. Lilinka si dávala s porodem docela na čas, ale nakonec se všechno rozběhlo a miminka se rodila doslova po dvojicích. Dvě za sebou a pauza, a zase další dvě. Porod proběhl bez komplikací a miminka se hned měla čile k světu. Jelikož byl velký důvod k oslavě tohoto krásného vrhu, některá miminka mají odpovídající jména 😉

On March 13, 2023, we welcomed litter V in the composition – 3HA boys, 2HA girls and 2COA boys. The puppies are co-owned by Denisa Závišková and are located in Moravský Krumlov. Some babies have free for sale,  so if you are interested, you can contact me by email: pdemeterova@volny.cz, phone: +420 776042594 or FB. We are looking for families for loving life. Kennel service of course. Babies grow up in the middle of a family.

VERNE JULES – COA pes/COA boy

Jako první přišel na svět bílý chlupáček s černými znaky, opravdu mu to trvalo, asi tam vyprávěl sourozencům nějaké fantastické příhody o tom, co je čeká na druhé straně 😃 . Je to pohodář. Věříme, že bude své nové rodině dělat radost, a také s ním zažijí spoustu dobrodružství…možná i na povídku to bude 😃

Popis anglicky

Porodní váha/Birth Weight: 305 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 2,2 kg

Žije v/Lives in: Semanín

VELEVET BEER – HA pes/HA boy

Vzápětí vyběhl na svět druhý klouček s čírkem přesně podle pravítka. Je to hodně spokojené miminko, takové na pohodu. Když si chcete udělat pohodu, dáte si dobré pivo a o Velvetu se píše, že má sametovou chuť s karamelovým dozníváním. Věříme, že přesně takhle na pohodu se bude mít rodinka s naším Velvetíkem.

Popis anglicky

Porodní váha/Birth Weight: 290 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,2 kg

Žije v/Lives in: Šumperk

VIP BRANDY – HA fena/HA girl

Ještě před porodem jsme věděly, že pokud se narodí holčička, bude to Brandy. Nejen že to je hezké jméno, ale nese s sebou i kvalitu a příjemný zážitek. První zmínky o alkoholu na způsob Brandy jsou už z Egypta a nejslavnější pochází z Francie, a tak i my doufáme, že tahle holčička bude krásná jako francouzska a nezapomenutelná jako Egypt.

Popis anglicky

Porodní váha/Birth Weight: 250 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 2,25 kg

Žije v/Lives in: Mšeno

VOLUME VINJAK – HA pes/HA boy

Jako čtvrtý se narodil tento speciální chlapeček s kapuckou. Už od počátku se o něm vědělo, jeho volume se nedalo přeslechnout a dost často používal cecík jako mikrofon. Takže proto je jeho první jméno Volume a Vinjak je vlastně srbský druh koňaku, takže silný koňak 😉 . Silný a dobrý a vysoce ceněný. Doufáme, že stejný bude i pro svojí budoucí rodinku.

Popis anglicky

Porodní váha/Birth Weight: 220 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 1,2 kg

Žije v/Lives in: Slovensko

VERMOUTH – HA pes/HA boy

Další v řadě byl opět nahatý klouček, tentokrát černý s bílými znaky. Jméno dostal po nejslavnějším hořkém víně. Píše se, že představuje revoluci v italském pití, Je plný koření a je velmi oblíbený. Stejně to cítíme s naším malým Vermutíkem. Je originální a krásný a věříme že bude oblíbený, a také milovaný svojí novou rodinou.

Popis anglicky

Porodní váha/Birth Weight: 250 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 2,28 kg

Žije v/Lives in: Praha

VIP BAILEYS XOCHITL – HA fena/HA girl

Příjemným přírůstkem byla další nahatá holčička. Tmavá s bílými znaky a tak sladká ❤ , a tak dostala sladké jméno Baileys. No kdo by ho neměl rád, že? Baileys se dává jako dárek a je za odměnu, nebo něco na výjimečné chvíle a stejně to cítíme s touhle úžasnou holčičkou.

Popis anglicky

Porodní váha/Birth Weight: 230 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 1,15 kg

Žije v/Lives in: Jindřichov

VERGILIUS – COA pes/COA boy

Jako poslední přišel na svět krásný osrstěný klouček. Když to spisovatelem začalo, musí to spisovatelem také skončit, a tak tenhle fešák dostal jméno po nejslavnějším římském básníkovi. Kromě toho, že byl slavný, byl také krásný. Věříme, že i z našeho Vergilia vyroste fešák a milovaný člen rodiny.

Popis anglicky

Porodní váha/Birth Weight: 290 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 2.54 kg

Žije v/Lives in: Ludgerovice