Vrh A

   Matka: Lovely Touch Gavany’s Bohemia
   Otec: Extravagant Tippytoes
 10mma02m-otec
     více o matce
      více o otci

 

a12m (1)

Datum narození: 16. 08. 2010
Rodokmen štěňátek

Náš první vrh byl doslova vymodlený. Geenu jsme kryli celkem pětkrát, čtyři krytí byla neúspěšná, ať jsme se snažili sebe víc, tato, poslední šance se ale nakonec vydařila a máme velkou radost. I když je většina chlupáčků, věříme, že si najdou své hodné pánečky. Mají velmi hezkou barvu a jsou moc šikovní. Jména pro tento vrh jsou podle hudby, jsou také velmi uzpívaní, stejně jako naše štěňátka peruánů. Každému miminku jsme vybrali jméno, které se k nim hodilo po jejich narození, tak doufejme, že zůstanou povaze svého jména věrní.

ARABESKA (ornamentální, rychlá skladba) – PP fena

 a17m (1)
Něco o mně:
Narodila jsem se jako první. Moc se mi na svět nechtělo a první, co jsem na svět vystrčila byl zadeček. Když už jsem byla celá na tom světě, všichni užasli nad mojí nápaditou barvou. Hezky směle jsem se pustila do jídla a ani teď mě nikdo jen tak nedohoní, když jdu do mléčného baru.Besinka je milá něžná dámička. Ráda se mazlí a chová. Sama si hezky stoupá do postoje. Mohla by se účastnit i výstav. Je poddajná a učenlivá. Určitě bude příjemným společníkem do nepohody.
žije ve: Strakonicích
porodní váha: 142g
váha v 8 týdnech: 1520g
zdravotní vyšetření: PRA-prcd genetické vyšetření – A clear

 DSC02826 a11m (1) a05m (2)

ALLEMANDE (Německý tanec oblíbený v době krále Ludvíka XIV.) – PP pes

 a18m (1)
Něco o mně:
Narodil jsem se jako druhý a hned jak jsem dostal svou první dávku kyslíku, začal jsem tak metelit nožičkama, že mi museli vázat pupíček hned na několikrát. Ještě na ultrazvuku bylo vidět tančící miminko a naše lidská maminka si myslí, že jsem to musel být já. Když se najím jsem velký pohodář a mám uhlově černý kožíšek.Náš černý poklad má velmi kvalitní, hustou srst a dobrý temperament. Je mazlivý a kontaktní. Zvědavě zkoumá okolí. Je vodný i na výstavy, ale především jako výborný kamarád.Bohužel mu nebylo dáno žít dlouhý život. Dne 19.6.2011 ukončila jeho život souhra náhodných okolností a zdravotního problému. Smrt byla v tomto případě milosrdným přítelem, únikem od bolesti a trápení. Moc děkujeme jeho báječným pánečkům za skvělou péči a je nám moc líto, že zůstalo tolik bolesti v srdcích nás všech….
porodní váha: 146g
váha v 8 týdnech: 1900g
zdravotní vyšetření: PRA-prcd genetické vyšetření – netestován

 a10m (1) a01m-alemande

ANDANTE (krokem, mírné tempo) – PP pes

 a19m (1)
Něco o mně:
Narodil jsem se jako třetí a prý jsem byl opravu drobeček takový mírný, ale nemyslete si, já se jen tak nedám. U jídla jsem jako první a mým cílem je dohnat starší sourozence. Lidská maminka říká, že mám sladkou hlavičku, tak teda nevím, už jsem si olízl čumáček a nic sladkého jsem necítil…Dantíček je takový náš drobeček. Statečně se naučil baštit a má se k světu. Dostál svému jménu, protože je opravdu mírný a klidný. Velice by se hodil jako společník pro seniory nebo osamělé lidi. Nehodí se pro výstavy a chov. Bude výborným, empatickým společníkem, který velmi rád vyhledává mazlení a pohodu.
žije v: Lysé nad Labem
porodní váha: 89g
váha v 8 týdnech: 1200g
zdravotní vyšetření: PRA-prcd genetické vyšetření – netestován

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA a09m (1) a06m (1)

ALIZÉE – PP fena

 a16m (1)
Něco o mně:
Narodila jsem se jako čtvrtá a byla jsem jen o málo větší než můj bráška Andatne, panička říká, že jsem pěkně uzpívaná, teda já se spíš rozčiluju, když jdu do baru a nemůžu najít svůj cecík. Mám prý velmi elegantní hlavičku a podobám se jedné moc hezké zpěvačce, po které jsem dostala své jméno, inu posuďte sami, jestli to tak je: www.youtube.comLízinka je takový malý skřítek neposeda. Při své velikosti si to klidně rozdá s velkým smetákem. Má velice nebojácnou a veselou povahu a dožaduje se mazlení. Výborně slouží jako pleťová maska, protože chce každého hned olízat. Bude droboučká i v dospělosti, proto bychom si přáli, aby zůstala jen jako mazel v rodině. Pro svou povahu a temperament by se hodila i na agility.
žije v: Brandýsku u Kladna
porodní váha: 98g
váha v 8 týdnech: 1031g
zdravotní vyšetření: PRA-prcd genetické vyšetření – netestována

 IMG_0782 - Kopie a07m (1) a03m-alize

ALICIA (Ajša) – HA fena

 a15m (1)
Něco o mně:
Hurá! Tak to bylo první, co jsem slyšela. Nevím, jesli to chápu dobře, ale to, že jsem nahatá je prý důvod k radosti. No nevím, je mi na tom světě tak trochu zima. Lidská maminka o mě říká, že jsem nádherná a že mám rozkošný bílý trojúhelníček na zádech, já si tam teda nevidím, tak snad je to pravda. Jméno jsem dostala po jedné velmi elegantní dámě, která krásně zpívá, jmenuje se Alicia Keys a prý se jí hodně podobám a takhle vypadá: www.youtube.comZ Alisky roste opravdová dáma. Je nejen krásná a elegantní, ale také velmi milá a mazlivá. Umí se proměnit i v dračici a pořádně to roztočit, ale stále zůstává sladká.žije v: rodné CHS. Vrátila se k nám domů od druhého majitele a i když jsme na ní zájemce měli, rozhodli jsme se, že u nás již zůstane. Její křehká dušička by další stěhování již neunesla.
porodní váha: 136g
váha v 8 týdnech: 1330g
zdravotní vyšetření: PRA-prcd genetické vyšetření – A clear

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA a08m (1) a04m (1)

Fotografie:

 a14m (1) OLYMPUS DIGITAL CAMERA a13m (1)
 OLYMPUS DIGITAL CAMERA