Datum narození/ Date of Birth: 13.III.2019

Tento vrh je druhý vrh naší Miunky, se stejným tatínkem jako vrh J. Myslela jsem si, že už mě nic nepřekvapí, ale stalo se. Je to vrh plný různých barviček a je v něm neuvěřitelný počet holčiček. Poprvé jsou v přesile nad kluky. Mia nás dlouho napínala, ale nakonec to zvládla úplně krásně. Všechna miminka jsou zdravá a plná života a Mia je úžasná maminka.

This is the second litter of our Miunka with the same dad as the litter J. I thought I can´t be suprised but it happened. It is litter full of different colours and with incredible amount of girls. It is the first time we have more girls than boys. We were really taut but Mia was great. All puppies are healthy and full of life. Mia is wonderful mother.

title-tag

Mamma Mia – HA fena/Ha girl

Když se po mnoha hodinách napínavého čekání narodila tato krásná holčička, zvolaly jsme „Mamma Mia“ konečně! Maličká je úžasná, krásně tmavá a plná pozitivní energie, kterou bude určitě předávat své nové rodince.

After many hours of thrilling waiting this beautiful girl was born. So we exclaimed “Mamma Mia” finally! She is amazing, beautifully dark and full od positive energy which will certainly provide her new family.

Porodní váha/Birth Weight: 248g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,2kg

Žije v/Lives in: Plzeň

title-tag

Mushu (Mušu) – COA pes/COA boy

Mushu byl dráček – kamarád a ochránce rodiny z kreslené pohádky Legenda o Mulan. Pořád byl své paničce na blízku a i když mu jeho snahy chránit jí, někdy nevyšly, tak to nevzdal. Kromě jiného s ním byla pořád legrace. Věřím, že náš malý Mushu svého jmenovce bude následovat.

Mushu was a little dragon-friend, protector of family from the cartoon called Mulan. He was close friend all the time. Despite he could not protect Mulan very well every time, he did not give up. And the fun was always with him. I believe our little Mushu will follow the steps of his namesake.

Porodní váha/Birth Weight: 316g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,5kg

Žije v/Lives in: Hodkovice nad Mohelkou

title-tag

Matrix HA pes/HA boy

Matrix je předloha k něčemu výjimečnému, mimo naší dimenzi. Náš malý Matrix je také výjimečný chlapeček, který bude nepřehlédnutelným doplňkem své nové rodiny.

Matrix is an artwork of something special, outside of our dimension. Our little Matrix is also extraordinary boy which will be not overlooked part of his new family.

Porodní váha/Birth Weight: 287g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,8kg

Žije v/Lives in: Finsko

title-tag

Marcie – HA fena/ HA girl

Tato úžasná, krásně zvědavá malá kráska, dostala jméno od své budoucí paničky, která se do ní hned po porodu zamilovala. Není se čemu divit, protože je opravdu okouzlující. V našem jazyce bychom jí říkali Marcelka. Bude kamarádkou svému bratříčkovi Jacobovi.

This amazing, beautifuly curious little beauty got her name from future owner who started to love her immediatelly after giving birth. And it is not suprising because she is really charming. We could call her „Marcelka“ in Czech language. She will be friend of future brother Jacob.

Porodní váha/Birth Weight: 265g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,3kg

Žije v/Lives in: Německo

title-tag

Matylda HA fena/Ha girl

Na malou Matyldičku si čekala Helenka, u které bydlí maminka vrhu Mia. Moc si přála holčičku, jako byl v prvním vrhu Jacob. Její přání se nad očekávání splnilo a obě z toho máme velkou radost! Matylda je prostě vysněné miminko a věřím, že bude Helence plnit i další její sny.

Helenka who is owner of Mia – mother of the litter – was waiting for this little lady. She really wished girl like was in the first litter Jacob. Her wish came true and we both are really happy for that. Matylda is a dreaming baby and I believe she will fulfill more Helenka´s wishes.

Porodní váha/Birth Weight: 270g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,3kg

Žije v/Lives in: Lipník, okr. Mladá Boleslav

title-tag

Muffin COA pes/COA boy

Muffinek je prostě k nakousnutí. Miláček, plyšáček, který bude mít v dospělosti medovou barvu. Umí dělat sladké obličeje už teď, což teprve až vyroste. Určitě bude sladkým doplňkem své nové rodiny.

Muffin is just tasty. Darling who will have honey colour in future. He can also do sweet faces now, let alone when he grow up. He will be sweet friend of his new family.

Porodní váha/Birth Weight: 290g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4kg

Žije v/Lives in: České Budějovice

title-tag

Melissa HA fena/HA girl

Melissa je vlastně Meduňka, úžasně voňavá bylinka, která umí také uklidnit. Meliska je krásná, sladká holčička a věřím, že od svého nového majitele odežene každou chmuru. Pokud to vyjde, možná se bude věnovat canisterapii.

Melissa is wonderfuly fragrant herb who can also calm down. Meliska is beaufitul sweet girl and I believe she will chase away every bad mood of his new owner. She could also do canistherapy in future.

Porodní váha/Birth Weight: 249g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,2kg

Žije v/Lives in: Praha

title-tag

Marlenka COA fena/COA girl

Marlenka je velmi sladká holčička, proto má také sladké jméno. Věřím, že své nové rodince bude milou společnicí a zaplní prázdné místo po zemřelém psím kamarádovi. Nová rodinka bude mít společnost nejen u kávy na řadu krásných let.

Marlenka is very sweet girl, that´s why she has her name. I believe she will be nice companion to her new family and fill empty place after dog friend who is gone. Her new family will have company not only for coffe time but for many years.

Porodní váha/Birth Weight: 283g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3kg

Žije v/Lives in: Brno

title-tag

Margaret Lilly HA fena/Ha girl

Lilinka byla pověstnou třešničkou na dortu, podle rtg jsme čekali 8 miminek a ona byla bonus navíc. Ještě k tomu sladká holčička. Věřím, že bude takovou třešničkou na dortu i pro své nové majitele a vžene jim do života nový vítr.

Lilinka was legendary cherry on the cake. We waited 8 babies and she was extra bonus. And not ordinary – sweet girl! I believe she will be cherry on the cake also for her new owners and give them new wind into their lives.

Porodní váha/Birth Weight: 283g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,2kg

Žije v/Lives in: Moravský Krumlov

title-tag