Datum narození / Date of Birth: 20. 7. 2021

Vrh S je první vrh Lilinky. Lilinka žije na Moravě u Denisy Záviškové a máme jí ve spolumajitelsví. Lilinka je hočička s vlastním názorem, když se jí něco nelíbí, náležitě koulí očima 😀 . Když se blížil porod, vyhodila všechny z postele, zalezla pod deku a nějaká porodní bedna jí vůbec nezajímala. Nakonec jí musela panička donést peřinu do pelíšku a pustit jí infralampičku, aby jí přesvědčila. Po mnoha hodinách čekání se narodila první nahá holčička a další miminka na sebe nedala dlouho čekat. Nakonec se narodilo pět krásných miminek, každá barva jiná. Lilinka se o miminka vzorně stará a místo mléka má asi smetanu.

SCANDALOUS SIREN – HA fena/HA female

Když se narodila první holčička, to hned bylo křiku! Dávala o sobě světu vědět tak hlasitě, že panička pravila, že to je malá siréna. Po té se pokusila o útěk z pelíšku a za pár hodin už začala chodit. Paničky přítel dovětil, že to je malej skandál :-D, a tak jí to jméno už zůstalo. Nejen že má originální povahu, ale taky zajímavou barvu. Její nová rodina se s ní určitě nebude nudit.

Porodní váha/Birth Weight: 280 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  3,4kg

Žije v/Lives in:  Brno

SWEET CHOCOLATE – HA fena/HA female

Další holčička je celá hnědá, jako čokoláda. Je opakem své první sestry, alespoň tedy v poporodním věku…klidná, rozvážná, ale pokud jde o jídlo, jde si tvrdě za svým. Věřím, že nové rodině udělá radost a dobrý pocit, jako to každá čokoláda umí.

Porodní váha/Birth Weight: 325 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  4kg

Žije v/Lives in:  Velká Bystřice

SAVIGNON LIMITED EDITION – HA pes/HA male

Jako třetí se narodil čokoládový chlapeček. Nedělal sice takový povyk, jako jeho první sestra, ale byl také velmi výřečný. Hotový tiskový mluvčí vrhu. Je to jediný nahý chlap mezi samými ženskými. Je to prostě limitovaná edice a výřečný je jako po pár sklenkách vína, takže má také své speciální jméno. Má krásnou dlouho hlavu a očekáváme, že z něj vyroste krásný princ.

Porodní váha/Birth Weight: 230 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  3,3kg

Žije v/Lives in:  Chodová Planá

SATURNIN – COA pes/COA male

Každý chlupáček musí mít svoje originální jméno. Tenhle chlupáček je ve svém vrhu jedinečný a má úžasnou barvu. O Saturninovy se píše: „V bláznivých nápadech toho chlapíka je kus poezie, jeho humor, fantazie a podivuhodné myšlenkové přemety dovedou udělat detektivku z jízdního řádu.“ Přesně takhle si představuji toho našeho malého Saturnina 😉 

Porodní váha/Birth Weight: 300 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  3,5kg

Žije v/Lives in:  Rychnov nad Kněžnou

STARLIGHT – HA fena/HA female

Jako poslední se narodila originální nahatá princezna, tak trochu jako mléčná dráha. Věkem se její barva změní a nakonec bude třeba z většiny černá, ale teď je to prostě Starlight. Světlo nezastavíš, a tuhle malou holčičku tedy taky ne. Věříme, že vyroste do krásy a každý měsíc bude vypadat trochu jinak. Nakonec z ní bude určitě hvězdná kráska.

Porodní váha/Birth Weight: 321 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  3,4kg

Žije v/Lives in:  Brno

title-tag
title-tag