Datum narození/ Date of Birth: 22. VI. 2017

VRH J

Za bouřky a po tmě se Miunce narodilo 8 krásných miminek. Jsou to Miunky první potomci a dlouho trvalo, než na svět vykouklo první miminko. Když se to konečně  dalo do pohybu, zhasla díky bouřce všechna světla a nešla vůbec elektrika ani voda. Bouřka trvala téměř čtyři hodiny. Bylo to velmi dobrodružné. Sháněly jsme svíčky a baterky, které postupně zhasínaly. Když se narodilo poslední miminko, konečně se světla rozsvítila. Máme 4 nahaté kluky, 1 osrstěného kluka, 2 osrstěné holčičky a 1 nahatá holčička. Všichni jsou zdraví a čilí a maminka Miunka se vzorně stará.

We finally saw 8 beautiful puppies from Mia after all darkness. They are firstborn puppies of her and it took very long time when the first one looked at us. And when it happened, all lights were switched off because of the storm. There were no electricity and no water. The storm took over four hours! It was an adventure! We looked to find more candles and batteries which were slowly dying. When the last baby was born, finally the lights switched on. We have 4 naked boys, 1 coated boy, 2 naked girls and 1 coated girl. They are all healthy and agile. Mia takes care properly.

title-tag

JOHN (HA pes/HA male) “Jess”

Johníčka si pojmenovala druhá panička na počest svého syna. Honzíček je krásný klouček s bílými ponožkami. Celý nahatý a moc krásný. Musel udělat cestu všem ostatním sourozencům, a tedy popravdě, hodně se nadřel. Určitě to bude kamarád do nepohody.

Johnny got his name after the second son of his lady mum. Johnny is beautiful boy with white socks. All his body is naked and very beautiful. He had to make a way for others and true, he had hard work. It will be friend to the rain.

Porodní váha/Birth Weight: 280g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,6kg

Žije v/Lives in: Nové Jirny

title-tag

JOY MY HEART (COA fena/COA female) “Joy”

Po narození této holčičky jsem si hned vzpomněla na člověka, který nedávno přišel o svou peruánskou kamarádku. Byla také černá. Možná malá Joy nahradí ztracenou životního kamarádku a způsobí mnoho radosti v nové rodině. Rozhodně už teď jako miminko se stále usmívá.

I immediately remembered a person, who lost his peruvian friend recently, when I saw this girl. She was also black. Maybe little Joy can replace lost life friend and will cause much joy in her new family. She is smiling now as a baby – definitely.

Porodní váha/Birth Weight: 246g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,25kg

Žije v/Lives in: Praha

title-tag

JEFTA (HA pes/HA male) “Jefíček”

Jefta byl ne příliš známý člověk s velkou odvahou a vírou, díky tomu dokázal velké věci. Jefíček je nejmenší miminko, ale vůbec se mezi sourozenci neztratí. Je nejvíc podobný mamince. Určitě to bude pejsek velkého srdce.

Jefta is not well-known person with a great courage and faith. Becuase of this he did great things. Jeff is the smallest baby but he is not lost among his siblings. He is the most similiar with his mother. It will be dog with great heart for sure.

Porodní váha/Birth Weight: 234g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,8kg

Žije v/Lives in: Přeštice

title-tag

JEREMIAH (HA pes/HA male) “Jeremy”

Jeremy je nádherný pejsek s velkou bílou náprsenkou, která vede až na bříško. Ví kde je to nejlepší místečko u maminky a kde jsou nejlepší zdroje. K životu přistupuje s jakousi samozřejmostí a klidem a vše mu jde od packy. Věřím, že pohodu a radost přinese i do své nové rodiny.

Jeremy is wonderful dog with huge white shirt-front and it goes to his belly. He knows where the best place at his mother is and where are the best sources. He feels that life is matter of course. He takes it easy and with peace. Everything goes out of his paw. I believe he will bring peace and happiness into his new family.

Porodní váha/Birth Weight: 290g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4kg

Žije v/Lives in: Finsko

title-tag

JACOB (HA pes/HA male)  “Kubíček”

Jacob dostal své jméno podle čepičky, kterou má na hlavě, hned se mi vybavil film “Rabín Jákob”, který prostě miluju ? . Kromě toho druhá panička má druhého syna Jakuba, takže se toto jméno líbí nám všem. Pracovní název má tohle miminko “Panda” protože má úplně pandí zbarvení. Nelze ho přehlédnout. Je to prostě originál.

Jacob got his name after the cap he wears on his head. I immediately remineded a film „Rabin Jacob“ which I just love. In addition, the second lady mum has the second son called Jacob, so we all like this name. Work name of this baby is „Panda“ because he has panda’s coloring. You cannot overlook him. He is just original.

Porodní váha/Birth Weight: 324g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,2kg

Žije v/Lives in: Německo

title-tag

JASMIN FLOWER (COA fena/COA female) “Jasmínka”

Jasmínka zpočátku vypadala jako další černý chlupáček, ale když se konečně rozsvítilo, bylo poznat, že to bude úplně jiná barvička. Podle všeho bude Jasmínka buď hnědá, nebo plavá holčička. Je to úžasná pohodářka. Nejlepší místo je u cecíku, kde stále sosá, díky tomu je z ní už hotová kulička. V nové rodince bude určitě dělat radost a díky své barvičce bude zářit do dálky.

Jasmin seemed like another black hairy. But when the lights switched on finally, we could see it will be completely different colour. She will be maybe brown or blonde girl. She is awesome easy-being. The best place is at the nipple where she can eat and because of this she is a small ball. She will bring joy to her new family and with her colour will shine into the distance.

Porodní váha/Birth Weight: 276g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,75kg

Žije v/Lives in: Bílovice

title-tag

J´INARA IYAPA PAZZDA (HA fena/HA female) “Inara”

Tak na tuhle holčičku se čekalo pekelně dlouho, byla objednaná na zakázku a už v nás trnulo, jestli tam vůbec nějaká holčička bude. Když už docházely všechny světla i baterky mobilů, konečně se narodila tahle malá princezna. Měly jsme obrovskou radost. Věřím, že bude dělat hodně radosti také v nové rodince a pokud podědí temperament po rodičích, noví majitelé se řadu let rozhodně nudit nebudou.

We were waiting for this girl infernally long time. She was ordered in custom and we didn’t know if there is a girl. When all the lights of candles and also lights of mobiles slowly turned off, this little girl was born finally. We were really happy. I believe she will make much pleasure in her new family. If she has a temperament after her parents, new owners won’t get bored a few years.

Porodní váha/Birth Weight: 299g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4kg

Žije v/Lives in: Moravský Krumlov

title-tag

JONÁŠ (COA pes/COA male) “Jonášek”

Když přišel tenhle klouček na svět, pořádně to šplouchlo, div ho to neodneslo, takže jeho jméno je velmi příhodné. Jonášek je krásný černý pejsek s bílou náprsenkou. Má úžasnou hlavičku a taky pohodovou povahu. Nic ho nerozhodí. Na svět přišel jako poslední, taková černá tečka nakonec ? . Jeho nová rodinka v něm získá prima kamaráda do deště.

When this boy was born, it really splashed, almost took him away. So his name is fitting. Jonah is beautiful black boy with white shirt-front. His head is wonderful and his character is also very calm. Nothing can make him feel bad. He saw the world like the last one, so he is the black dot to the end. His new family will have a friend to the rain.

Porodní váha/Birth Weight: 323g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,2kg

Žije v/Lives in: Jáchymov

title-tag

Celá fotogalerie je na Rajče.iDnes