Datum narození / Date of Birth: 26.1.2021

Vrh Q je první vrh naší Julinky, je to docela drobná holčička, tak jsme byli zvědaví, co se v jejím obřím bříšku schovává. Skoro to vypadalo na nějaký rekord. Ovšem když jsem uviděla první miminko, bylo mi jasné, že se nám narodí obříci, takže jich zase nebude tolik. Julinka byla neuvěřitelně klidná, porod zvládala levou zadní jak se říká a o miminka se stará skvěle, má super mlíčko, takže co víc si přát. Snad jen ty nej páníčky na celý život pro naše nová miminka. Celkem se jich narodilo devět. Více o ni najdete níže.

QUARTERBACK QUIDO – COA pes/COA male

Tak tohle miminko všem udělalo cestu po dlouhých hodinách čekání. Hlavičku má vskutku impozantní a je to největší miminko z vrhu. Je to prostě rozehrávač, dal to celé do pohybu a udělal sourozencům cestu. Věřím, že bude milým společníkem a hráčem i pro svou novou rodinku.

Porodní váha/Birth Weight: 398g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,4kg

Žije v/Lives in: Praha

QUENAMARI – HA fena/HA female

Jako druhá na svět vykoukla krásná holčička s rezavými vlásky po mamince. Svoje jméno dostala podle hory, nacházející se v Andách. Takže je to stylové peruánské jméno pro stylovou peruánskou holčičku. Věřím, že z ní vyroste krásná peruánská holčička.

Porodní váha/Birth Weight: 335g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,8kg

Žije v/Lives in: Brno

QUEISHA – COA fena/COA female

Keišinka je od začátku milé, klidné a spokojené dítě a to je vlastně i význam jejího jména. Je to taková zlatovláska na pohodu. Když je co jíst a je teplo, tak proč se čílit, že? Věřím, že bude dělat pohodovou kámošku i své nové rodince.

Porodní váha/Birth Weight: 310g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,8kg

Žije v/Lives in:  Měnín

QUENTIN – HA pes/HA male

Na Quentinka si jeho páníčkové čekali dlouho a už si pro něj nachystali i jméno, které se líbí i mě 😉 . Quentinek se narodil na objednávku, požadavek byl chlapeček s bílými znaky, to Quentinek má a ještě něco navíc, je to krásný, urostlý kluk a nádhernou hlavou. Určitě z něho vyroste elegán a taky prima kámoš.

Porodní váha/Birth Weight: 370g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5kg

Žije v/Lives in: Slovensko

QUISPE SISA – HA fena/HA female

Když vykoukla na svět tahle peruánská holčička, hned jsme si říkali, to je ale princezna! Výběr jména byl jasný, dostala jméno pro opravdvé peruánské princezně, narodila se v Incké říši v roce 1518 a byla to opravdová kráska. Věřím, že stejná kráska vyroste i z naší Sisinky. Když půjde vše podle plánu, měli bychom ji vidět na výstavách.

Porodní váha/Birth Weight: 299g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,7kg

Žije v/Lives in: Plzeň

QUO VADIS PRINCESS – HA fena/HA female

K mému překvapení se narodila ještě jedna krásná holčička v barvě hořké čokolády. Hodně mi připomíná babičku Bree a když jí bude podobná, vůbec se nebudu zlobit 😉 . Má krásnou dlouhou hlavičku a myslím, že to bude taky princezna. Určitě jsem věděla, že v tomhle vrhu musí být jméno Quo Vadis, dostala to tahle princezna a kam budou směřovat její kroky, to se necháme překvapit. Věřím, že její cesta bude dobrá, úspěšná a plná lásky.

Porodní váha/Birth Weight: 330g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  4kg

Žije v/Lives in:  Všejany

QUIET GUARDIAN – COA pes/COA male

Následoval další černý chlapeček s pálením, chlupatí kluci a holky se na mě domluvili a narodili se ve stejné barvě, abych měla práci je od sebe poznat…druhý chlupatý klučík má krásnou dlouhou hlavičku a je to klidný klouček. Vybrali jsme mu jméno „Tichý strážce“. Se svou barvou bude budit respekt a se svou povahou bude milým společníkem své rodinky.

Porodní váha/Birth Weight: 356g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,8kg

Žije v/Lives in: Děčín

QUEENIE – COA fena/COA female

Tahle holčička se narodila s bílou hvezdičkou na hlavičce. Byly tu návrhy na její jméno princezna Quada (rozuměj přeneseně princezna Lada) 😀 . Protože má prostě korunku na hlavě dostala jméno Queenie, což znamená královnička. Když nic jiného, určitě bude královna svojí budoucí rodinky. I ona je hodně klidná a rozumná.

Porodní váha/Birth Weight: 353g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,9kg

Žije v/Lives in:  Praha

QUITO´S PRINCE – HA pes/HA female

Jako poslední miminko se narodil krásný, tmavý chlapeček. Také doslova na objednávku. Jeho budoucí páníček mi volal každé tři týdny ještě než se miminka narodila, až si ho přivolal 😉 . Jméno dostal tenhle chlapeček podle inckého města Quita. Je to krásné místo plné památek a zajímavé historie. Úplně ho vidím, jako prince z té doby. Peruánského prince. Věřím, že bude dělat radost a také bude ozdobou své nové rodinky.

Porodní váha/Birth Weight: 335g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  4,4kg

Žije v/Lives in:  Praha