Datum narození / Date of Birth: 21. 9. 2020

Vrh P je poslední vrh naší Jasmínky. Tentorkát jsme si porod opravdu užili…všichni jsme si vzali volno, abychom byli u toho a měl případně i kdo řídit a čekali jsme a čekali a čekali…I když Jasmínka vypadala, že už to bude, natáhla to na nejdelší možnou dobu. Od soboty nejedla, ale samotný porod začal až v neděli po půlnoci. Než první miminko vykouklo na svět, trvalo to opravdu hodně dlouho. Už jsem se opravdu začínala bát a po domluvě s veterinářem, jsme se začali chystat na veterinu. Když už jsem byla napůl oblečená, tak si to Jasmínka rozmyslela a na svět vykoukla první holčička. Potom už to šlo ráz na ráz a každou hodinu se narodilo další miminko. To se nám ulevilo. Porodní váhy byly opravdu velké (450-490g), takže i když bylo bříško velké, miminek tam bylo jen pět. Pro nás je to relaxační vrh. Všechna miminka jsou zdravá, silná a pohodová a maminka se o ně moc hezky stará.

PIURI (COA holčička/COA girl) „Piurinka“

Na tuhle krásku se doslova čekalo, narodila se na objednávku. Je zlatá, hodná a krásná. Piuri znamená v korejštině „hvězda“ . Myslím, že to k téhle princezně opravdu sedí, ona je prostě hvězdičková princezna. Jsem ráda, že bude mít prima rodinku s perukamarádkou a věřím, že bude dělat jenom radost.

Porodní váha/Birth Weight: 450 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,7 kg

Žije v/Lives in: Dolní Třebonín

PAGANINI (HA kluk/HA boy) „Narci“

Tenhle klučík nám málem strhnul váhu 😀 . Když se narodil, měl skoro půl kila, neskutečnou chuť k jídlu a neuvěřitelný zvukový repertoár, proto dostal jméno Paganini. Věřím, že bude stejně nezapomenutelný, jako tento houslista. Je krásný, silný a přitom pohodář. Věřím, že ve své nové rodině bude nejen ozdobou, ale i kamarádem a ochráncem.

Porodní váha/Birth Weight: 490 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,2 kg

Žije v/Lives in: Luštěnice

PICASSO (HA kluk/HA boy) „Roy“

Kasík je velmi elegantní chlapeček s dlouhou hlavou, bude z něj opravdový elegán, na kterého se nedá jen tak zapomenout. Čím je větší, tím je hezčí. Bude ozdobou své rodiny a věřím, že stejně nezapomenutelný, jako malíř, po kterém dostal jméno. Picasso byl také nepřítel válek a násilí a nikdy ho nijak nepodporoval, věřím, že Kasík bude taky takový. Je to prostě miláček.

Porodní váha/Birth Weight: 458 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 6,2 kg

Žije v/Lives in: Machov

PERSEUS (HA kluk/HA boy) „Persi“

Perseus byl bájný hrdina, který přežil všechny nástrahy, které ho měly připravit o život. Byl krásný, silný a chytrý. Dokonce je po něm pojmenováno souhvězdí, takže je i nezapomenutelný. Náš Persi je s jeho bílým čírkem taky nezapomenutelný, narodil se jako poslední, ale rozhodně je nepřehlédnutelný. Bude hodně podobný mamince, takový Peruánský princ.

Porodní váha/Birth Weight: 471 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,8 kg

Žije v/Lives in: Finsko

PANDORA (HA holčička/HA girl) „Dorinka“

Tak tohle miminko je takový krásný dráček. Když pominu mytologii, tak Pandora je značka velmi krásných šperků. Malá Dorinka se už krásná narodila a věřím, že jak víc a víc poroste, bude krásnější a krásnější. Rozhodně to není zakřiknuté štěně, má velkou chuť do života a vlastně všem udělala cestu. Určitě bude ozdobou své nové rodiny a věřím, že i výstavních kruhů.

Porodní váha/Birth Weight: 450 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,8 kg

Žije v/Lives in: Moravský Krumlov

title-tag