Datum narození/ Date of Birth: 1. IX. 2018

Tento vrh je pro nás velkým překvapením. Je to třetí a poslední vrh naší Bree. Vždy měla početné vrhy, ale že z jednoho krytí, které trvalo 15 min bude mít 13 štěňátek, to nás ani ve snu nenapadlo. Na sonu byl přiblížný odhad šest. Bree je skvělá matka. I přes velký počet štěňátek se o ně skvěle stará. Všechna miminka se narodila s váhou okolo 300g, žádné moc nevybočovalo z řady, všechny se měly čile k světu. Naprosto úžasné. Vymyslet 13 jmen bylo opravdu náročné. Narodilo se 7 osrstěných štěňátek – 3 holčičky a 4 kluci a 6 nahatých štěňátek – 2 holčičky a 4 kluci. Odchovat takový vrh, je jako odchovat dva vrhy najednou. Bude to jízda…a nechci vidět to focení v ateliéru….ale je to výzva!

This litter is a big suprise for us. It is the third and the last litter of our Bree. She had huge litters before but we could never imagine 15 minutes of connection will bring 13 puppies. The examination showed about 6 puppies. Bree is great mother. She takes care of them very properly despite the quantity. The weight about 300g was the most common. Any puppy was not too big or too small. Amazing. It was really hard work to create 13 names! We have 7 coated puppies – 3 girls and 4 boys. And 6 naked puppies – 2 girls and 4 boys. It is like having two litters! I do not want to see studio shooting…

title-tag

Lancelot – COA Male „Leny“

Lancelot byl hrdina rytířského románu. Vychovala ho víla. Byl úžasný, statečný a krásný, co víc s přát i pro našeho psího chlapečka. Věříme, že bude takovým rytířem i pro svoji novou rodinku.

Lancelot was hero of Knight’s novel. He was raised by the fairy. He was amazing, brave and beautiful. What more to wish for our boy baby. We believe he will become Knight for his new family.

Porodní váha/Birth Weight: 299g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4kg

Žije v/Lives in: Moravský Krumlov

title-tag

Lucius Verus – COA male (Luciánek)

Lucius Verus byl římským císařem a statečným vojevůdcem. Prý byl jedním z nejkrásnějších císařů. Věříme, že Luciánek půjde ve stopách svého jmenovce a bude ozdobou a ochráncem své rodiny.

Lucius Verus was Roman Emperor and brave Chieftain. He was said to be one of the most beautiful emperors. We believe Luciánek will follow in footsteps of his namesake to be adornment and protector of his family.

Porodní váha/Birth Weight: 316g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,7kg

Žije v/Lives in: Suchohrdly

title-tag

Leonidas – COA male „Leonek“

Leonidas byl spartský král. Byl statečný a bojoval za svou věc do posledního dechu. Leonek bude určitě dýchat jen pro svou rodinku a bude čekat na její lásku a uznání.

Leonidas was Spartan king. He fought for his things bravely to the last breath. Leonek will surely breathe only for his family with expectation for love and recognition.

Porodní váha/Birth Weight: 326g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,4kg

Žije v/Lives in: Praha

title-tag

Loving Darci – COA Male „Darsínek“

Darci byl milující a moudrý muž z románu Pýcha a předsudek. Někdy měl svojí hlavu, ale nešlo ho nemilovat. Darsínek je zlatíčko, takový malý zvědavec s šibalskou jiskrou v oku. Věřím, že bude obohacením svojí nové rodinky, a také nebude jiná možnost, než ho milovat.

Darci was loving and wise man from Pride and Prejudice novel. He had his own head sometimes but you could not hate him. Darsínek is really sweetheart. Little curious with a sparkle in the eye. I believe he will be enrichment of his new family without any chance but to love him.

Porodní váha/Birth Weight: 349g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,7kg

Žije v/Lives in: Hranice na Moravě

title-tag

Lady Ginevra – COA female „Ginet“

K Lancelotovi patří Ginevra, a když se narodila úplně stejná holčička jako Lancelot, museli jsme jí pojmenovat Ginevra. Má nádhernou hlavu, okouzlující kukuč, úplná princezna. Věříme, že bude ozdobou a miláčkem své nové rodinky.

Ginevra belonged to Lancelot. When the same girl was born as Lancelot, we had to give her name Ginevra. Her beautiful head, charming face – complete princess. We believe she will be adornment and darling of her new family.

Porodní váha/Birth Weight: 316g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,1kg

Žije v/Lives in: Kladno

title-tag

Lady Sisi – COA female „Sisi“

Když na nás vykoukla kopie Lancelota a Ginevry, říkali jsme si, že musí mít jméno po nějaké krásné a vznešené dámě. Kdo jiný by se hodil více než Sisi. Sisinka je opravdu sladká holčička, každému učaruje svým kouzelným pohledem. Věříme, že bude stejně sladká i jako velká a bude potěšením pro svou rodinku.

When we saw the copy of Lancelot and Ginevra we knew she will have name after beautiful and noble lady. Who else than Sisi. Sisinka is really sweet baby girl who has charming face. We believe whe will be sweet not only now but for whole life and become pleasure for her new family.

Porodní váha/Birth Weight: 284g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,1kg

Žije v/Lives in: Praha

title-tag

Lady Elizabeth – COA female „Elinka“

Když se nám narodila holčička, úplně stejná jako Darci, nemohla se jmenovat jinak než Elizabeth, která byla v románu jeho vyvolenou. Elinka je skutečně originál. Zajímavá barvou, okouzlující kukučem. Je prostě sladká. Nejde jí nemilovat. Věřím, že stejně to bude cítit i její nová rodinka.

It was decided when we saw the same girl as Darci. It must be Elizabeth – the chosen one from the Novel. Elinka is really original. Interesting colour, charming face. She is just sweet. You have to love her. I believe her new family will feel the same.

Porodní váha/Birth Weight: 274g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4kg

Žije v/Lives in: Moravský Jihlava

title-tag

Lord Oliver – HA male „Oliver“

Lord Olover Cromwell byl schopný vojenský a politický představitel. Byl velmi schopný a věděl, co chce. Oliverek je velmi krásný okatý chlapeček. Věříme, že pokud něco bude chtít, svým okouzlujícím kukučem toho dosáhne snadno. Vypadá velmi elegantně a šarmantně. Bude ozdobou své nové rodinky. Zdá se nám, že je hodně podobný svému strýčkovi Indianovi Jonesovi.

Lord Oliver Cromwell was a capable of military and political representative. Oliver is very beautiful eyed baby boy. We believe with his charming face he can reach anything. He is elegant and charmant. He will become adornment of his new family. We think he is similiar with his uncle Indiana Jones.

Porodní váha/Birth Weight: 359g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,9kg

Žije v/Lives in: Slovensko

title-tag

Leonardo da Vinci – HA male „Leonek“

Leonardo da Vinci byl nejen známý malíř, ale také sochař, architekt, přírodovědec, hudebník, spisovatel a vynálezce. No úžasná osobnost. Uvidíme, kolik toho náš malý Leo vynalezne a vymodeluje z nalezených materiálů ve své nové rodince .

Leonardo da Vinci byl not only painter, but also sculptor, architect, naturalist, musician, writer and inventor. Amazing personality. We will see what inventions he will make from found materials in his new family.

Porodní váha/Birth Weight: 328g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,6kg

Žije v/Lives in: Janovice nad Úhlavou

title-tag

Loving Romeo – HA male „Romísek“

Romeo byl velký milovník, za svou lásku dal i život. Věříme, že náš malý Romeo bude stejně silně milovat svoji rodinku. Má úžasně zářivě oranžové čírko. Prostě kluk co nejde přehlédnout.

Romeo was real fighter and he died for love. We believe in our little Romeo to be as strong in love for his family. His hair have bright orange colour. can not be overlooked!

Porodní váha/Birth Weight: 313g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,2kg

Žije v/Lives in: Roztoky u Prahy

title-tag

Lord Robin Hood – HA male „Robinek“

O Robinu Hoodovi netřeba psát, výrazná osobnost i příběh. Robinek je kus chlapa a přitom je velmi elegantní. Asi nejvíc se podobá tatínkovi. Taky po ně zdědil chuť k jídlu, občas mám pocit, že nemá dno. Musí u všeho být a všechno vidět. Je to miláček.

Our Robin has his Marion. Marion was little baby girl but she proves to us step by step to be a real woman. She is very communicative and kind. Her family will have joy and fun.

Porodní váha/Birth Weight: 350g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,2kg

Žije v/Lives in: Křemže

title-tag

Lady Marion – HA female „Mary“

Když už máme Robina se zrzavým čírkem, musíme k němu mít i Marion. Maruška byla taková maličká holčička, ale každým dnem nám dokazuje, že to bude kus pořádné ženské. Je velmi komunikativní a milá. Určitě bude své rodince dělat radost i zábavu.

Our Robin has his Marion. Marion was little baby girl but she proves to us step by step to be a real woman. She is very communicative and kind. Her family will have joy and fun.

Porodní váha/Birth Weight: 295g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,8kg

Žije v/Lives in:

title-tag

Loving Julie – HA female “ Juli“

Když už máme Romea, musíme mít i Julii, to by ani jinak nešlo. Julinka má taky zrzavé hárko, jako její bratříček, jsou si velmi podobní. Má něžnou tvářičku a šibalský výraz. Určitě to bude šikovná a milující holčička.

Romeo has also his Julie! She has bright orange colour hair like her brother. They are very similiar. Her face is very kind with roguish look. She will be skillful and loving girl.

Porodní váha/Birth Weight: 305g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,4kg

Žije v/Lives in: Všejany (CHS Cederikon)

title-tag