Datum narození / Date of Birth: 3.1.2022

Vrh T je tak trochu nadplán pro naší Jasmínku. Proč? Před mnoha lety, když jsme jí dovezli spolu s Vampirem z Peru, chtěli jsme, aby spolu měli miminka, ale v té době ČMKU zakázalo spojovat psy ZReg, tedy s neúplným rodokmenem. Byla jsem hodně zklamaná. K mému překvapení bylo toto omezení v roce  2021 zrušeno. V té době už měla být Jasmin kastrovaná, protože po posledním vrhu nechávám svoje feny kastrovat. Díky Coroně se tak ale nestalo, protože veterináři se omezili jenom na akutní případy, a tak nastalo rozhodování, jestli ještě Jasmínce dovolit další vrh. Jelikož je ve velmi dobrém zdravotním stavu a neudělat toto spojení by byla opravdu škoda, tak jsem se rozhodla, že jdu do toho. Rodiče už mají svůj věk (7,5 roku a 10 let), takže byla otázka, jestli to vůbec vyjde. K mému překvapení se zadařilo. Na sonu byly vidět 3 miminka a na rtg nakonec 5, takže hezký vrh. Přišel den D a porod probíhal ukázkově, ale pak se to zaseklo. Po poradě s veterinářem jsme jeli na kontrolu. V té době už jsme měli 2 chlupaté holčičky a nahatého chlapečka. Modlila jsem se, aby tam byla už jenom nahatá miminka, aby bylo pro všechny. Na sonu jsme ale zjistili, že srdíčko jednoho miminka bohužel netluče. Byla jsem zničená. Začal boj o záchranu posledního miminka. Rozhodli jsme se pro císař. Pan doktor nám slíbil, že nám miminko co nejdřív přinese. Za pár chvil se ozval ze sálu mohutný křik. Strašně se mi ulevilo! Podle síly zvuku jsem typovala na nahaté miminko, protože chlupáčci takhle vražedně neřvou 😀 . A bylo to tak. Nahatý chlapeček. Zcela v pořádku, nádherný a velký. Miminko, které se svého narození nedočkalo byla bohužel nahatá holčička, na kterou jsme tolik čekali….krásná, velká a zdravá. Bohužel placenta se oddělila předčasně a to jí stálo život. Pořád se s tím nemůžu vyrovnat. Přesto jsem šťastná, že všechna ostatní miminka jsou úplně v pořádku a mají se čile k světu. Maminka je hlídá jako oko v hlavě a nikdo se na ne nesmí ani křivě…ani jinak podívat ?.

TARTALETKA „Tara“ – COA fena/COA female

Tartaletka je nejen úžasný zákusek, ale taky naše bonďaté miminko. Je prostě k nakousnutí. Narodila se jako první a  nejmenší, ale rozhodně není nijak zakřiknutá. Co se jídla týče, tak heslo: „Život za jídlo!“ je její.  Je hodně podobná polobráškovi z vrhu N a jsem zvědavá, jaká princezna z ní vyroste.  Určitě bude stejně sladká jako ten dortík, po kterém se jmenuje.

Porodní váha/Birth Weight: 375 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5kg

Žije v/Lives in: Hýskov

TAMARIS „Tami“ – COA fena/COA female

Tami se narodila doslova na zakázku. Přání bylo, aby byla holčička černá. A stalo se tak. Tami půjde bydlet ke své polosestřičče Piuri. Věřím, že to bude prima dvojka. Budou mít báječný život v báječně rodině. A stejně jako když chcete mít krásné botky, jdete do Tamaris, tak když chcete krásnou chlupatou Peruánku, nemůžete jinak ? .

Porodní váha/Birth Weight: 424g g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,5kg

Žije v/Lives in: Dolní Třebonín

TOGON TEMÜR „Lipton“ HA kluk/HA boy

Togonek je další vyslyšené přání. Za mě jsem si chtěla dát tohle jméno, protože je to jednak skutečný císař, ale také moje oblíbená postava z historického seriálu. Tenhle císař se z nesmělého kluka stal skutečným vládcem, navzdory náročným okolnostem a navíc miloval prostou dívku víc, než všechny princezny. Za majitelku je splněným přáním mít brášku pro Ramsese. No uznejte, že Ramses a Togon, dva vládci, to patří k sobě. No ale doma se bude Togonek jmenovat Lipton a pro mě čajíček ?.

Porodní váha/Birth Weight: 460 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,6kg

Žije v/Lives in: Slovensko

THERAPY OF LOVE „NOX HA kluk/HA boy

Jako vyslyšené přání se měl narodit nahatý chlapeček. A stalo se tak. Jméno a všechno kolem se vybíralo dlouho dlouho dopředu a ještě než se narodil, tak už měl i výbavičku ? . Kdo má Peruány ví, že jeden nikdy nestačí, protože jejich terapie láskou je prostě nezaměnitelná. Vážím si toho, že se ke mě majitelé mých štěňat vrací pro další. Jsem ráda, když spolu můžeme sdílet všechno kolem našich psích dětí od narození, až do stáří.

Porodní váha/Birth Weight: 493g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 6kg

Žije v/Lives in: 

TIRAMISU HA holčička/HA girl +++

Nemůžu naší holčičku vynechat. Tolik jsme se na ní těšili a tolik to bolelo, že tu není. I jméno jsme měli vymyšlené a tolik plánů…které se neuskuteční. Spinkej v pokoji maličká <3 .

title-tag