Lovely Touch Gavany’s Bohemia (Geena)

 

 10m
Datum narození: 28. 11. 2006Výška: 31 cm
Váha: 4,8 kg

Bonitační kód: BBC/A/CH12/08

Vyšetření očíPRA negativní

Vyšetření očíPLL negativní

Vyš. luxace čéškybez nálezu

kastrovaná
RodokmenOtec: Dendre Orange Pazzda
Matka: Ch. Gerrya Modrý květ

autorka fotografií: Renata Hofmann, www.studioren.cz

Výstavní úspěchy:
* VN1 – Pojizerská výstava psů Mladá Boleslav 7. 4. 2007

Něco o mně:
Lovely Touch (znamená – nádherný dotek) se stala naším čtvrtým pejskem po našem přesídlení do domečku. Usoudili jsme, že je na čase pořídit si také nějakou slečnu, abychom čas od času mohli být svědky početí, zrození a také lumpačení malých holátek i chlupáčků. Aby se nám na ní lépe volalo, vymysleli jsme jí domácí jméno Geena. Jak říká náš dědeček, když slyší jak jí voláme, vzpomene si na Geenu Lolobridgidu, ale ona jí vlastně takovou v psím světě je. Od mala vyhlíží jako taková pravá psí dámička. Krásná elegantní hlavička, srst jako peříčko, natřásá se a je nesmírně něžná. Každého ve svém okolí by ulízala k smrti. Někdy jí z legrace říkám “blizna”.
Velice rychle pochopila, kdo je její příbuzný a měla se k Timíčkovi, jako by ho znala odedávna. Timíček si s ní sice rád pohraje, ale na tolik temperamentu přece jen už nemá nervy, a tak se pokouší jí (ovšem bez valného výsledku) vyhnat do patřičných mezí. Ostatní kluci ji velkoryse ignorují, ale občas jí věnují letmý pohled či trochu pozornosti, za to když jí vykoupeme, poletují kolem ní jako čmeláci kolem květu.
Ovšem i naše něžná blondýna umí vykonat své, je mistrem v krádeži ponožek, spodního prádla a bačkor. Bezvadně noruje, v tom si báječně rozumí se Safirou. Často ze země čučí jen dva ocásky – černý a blonďatý.
Geena je ale rozená aportérka, svého oblíbeného pískacího kocoura by nosila do úmoru a klidně ho vyvrčí i u Čakyho, který se jen tak nedá. Chystáme se vzít jí okouknout také agility. Výstavu už vyzkoušela a ve svých 4 měsících se nádherně předvedla a přinesla si svou první NV1.

  12m (1) 11m (1) 02m
 05m 04m 06m

Moje děti: Vrh A Cederikon