Datum narození / Date of Birth: 5.2.2024

Vrh X je první vrh naší Sushi. Již od mala tvoří pár s Wasabim, takže jak jinak, on je tatínkem vrhu. Sušenka mě překvapila, protože porodu nepředcházelo běhání ven a zpět, jak jsem zvyklá, ale prostě jsem se probudila v kaluži plodové vody a prý je to tady! Nespaly jsme od večera skoro vůbec a první miminko na sebe dalo trochu čekat, protože to byl pěkný macík. Za ním poměrně rychle vyběhla další čtyři miminka a pak se porod zastavil. Sushi i její děloha byly unavené, tak jsme jely pro jistou na veterinu. Zrovna ten den byli všichni buď nemocní, nebo v práci nebo nebyli v dosahu, takže jsem byla na všechno sama. To bylo trochu náročné to zorganizovat spolu se smečkou. Na veterině jsme udělali sono a rtg a tam bylo vidět dalších pět miminek :-O . Sushi dostala kapačku a do hodinky byly na světě další dvě miminka. Potom nás poslali domů, že už to dorodíme v klidu doma. No doma si Sušenka dala oběd, schrupla si a prý si to mám dorodit sama…no takže jsme jeli znova na veterinu…další kapačka a to byl teda fofr, za pět minut dvě miminka a do hodinky poslední. Uff no byla jsem ráda, že už jsou venku všechny a s migrénou as uzlíčkem štěstí jsem odjížděla domů. Smečka byla vzorná, asi věděli, že mi není dobře, tak jsem všechny zaopatřila, vzala si další prášek a šla spát k miminkům. Sušenka je moc šikovná s zodpovědná maminka, takže to bylo v pohodě. Svoje miminka moc miluje, nenechá je chvilku o samotě a když jde čůrat, tak za nimi brečí, pořád si je hlídá, aby jí ani jedno nikdo nevzal. Je úžasná <3 . Miminka jsou jako přes kopírák, takže poznat je bez mašliček je težké, ale časem to rozklíčujeme 😉 Jména jsem vybírala s ohledem na to, že jsou rodiče Wasabi a Sushi, tak se máte na co těšit 😉.

title-tag
>

XXL Harumaki – HA kluk

Jako první přišel na svět chlapeček, který dostal modrou mašličku, jeho porodní váha byla velká, takže prorazil cestu svým sourozencům. Jeho jméno znamená „jarní závitek“, oblíbené Japonské jídlo a Haru znamená – jaro, zrození, naděje…prostě to k tomuhle kloučkovi sedí. Jméno mu vymyslela budoucí panička, a tak doufám, že tenhle chlapeček splní všechna její očekávání a naplní její domov radostí a láskou <3 .

Porodní váha/Birth Weight: 383g g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5,5kg

Žije v/Lives in: Červený Kostelec

–>

XXL Mochi – COA holčička

Druhá na svět vyběhla chlupatá holčička, takový koblížek. Pro chlupatou holčičku jsem měla už dopředu vymyšlené „sladké“jméno 😉 . V Japonsku a v Asii obecně mají rádi sladké Mochi koláčky s různou náplní. Jsou heboučké a jemné a prostě mňam…takže věřím, že tahle holčička bude také super sladká, milá a milovaná ve své rodince.

Porodní váha/Birth Weight: 335 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  3,5kg

Žije v/Lives in: Benátky nad Jizerou

XXL Nigiri – HA holčička

Třetí v pořadí přišla na svět nahatá holčička, celá v černém kabátku. Jelikož je to dcera Sushi, tak  musí mít Sushi jméno a tím je právě Nigiri. Nigiri je druh Sushi, který opravdu miluju. Na vrchu pořádný kus lososa. Prostě super ňamka. Giruška bude určitě stejně super kámoška pro život a ozdoba domácnosti, kterou nejde přehlédnout.

Porodní váha/Birth Weight: 326 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  4kg

Žije v/Lives in:  Prostějov

–>

Xtreme Choya – HA holčička +++

Čtvrtý kousek a zase nahatá holčička, čokoládově hnědá kráska. Nedávno jsem dostala od dcery švestkové víno, o kterém se píše: „ Dost sladké, aby ukradlo tvoje srdce“ a to je pravda, další věta z webu byla „Pozor, můžete se zamilovat!“ no a teda řeknu vám, je to vážně originální a lahodná chuť. Takže pozor naše nahatá kráska…můžete se zamilovat 😀 a já už zamilovaná jsem

Edit: Bohužel i o tuto krásnou holčičku jsme přišli..jsem zdrcená

Porodní váha/Birth Weight: 348 g


X-Ray – HA kluk

Na druhého chlapečka se čekala fronta, a protože Wasabi dělá holčičky, tak už jsme se báli, že tam nebude, takže velká sláva, byla tam další klouček. Hurá! Jeho jméno jsme vymýšleli hodně dlouho, protože s ním máme velké plány s jednou nejmenovanou osůbkou, která ode mě už jedno letité miminko má a protože má speciální profesi, tak má speciální jméno pro speciálního kloučka 😀 Rejíčka 😉

Porodní váha/Birth Weight: 360 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  5kg

Žije v/Lives in: Hranice na Moravě

XXL Sashimi – HA holčička ++

Dalsí Sushi holčičika vyběhla na svět na veterině, krásně tmavá, jako eben. Jméno dostala po dalším druhu Sushi, které se skládá vlastně jenom z jemně nakrájených plátků kvalitních ryb. A ona rozhodně kvalitní je 😉 . Taková malá Sušenka Sašenka. Je to úplná princezna už od pohledu. Určitě bude moc krásná <3  a šikovná.

Edit: Sašenka bohužel po třech dnech nečekaně a bez zjevné příčiny zemřela, je to pro mě bolestná ztráta…

Porodní váha/Birth Weight: 288g


–>

XXL Rámen

V závěsu na Sahimi přišel další úžasný nahý klouček. Má krásnou hlavičku a velkou chuť do života. Jméno dostal podle velmi oblíbeného Asijského jídla, je to silný vývar s ručně dělanými nudlemi , masem a spoustou výborných přísad. Je velmi oblíbený i v Evropě. Jedna zajímavost – když pozve muž nebo žena svého přítele domů na Rámen, je to vlastně takové nevyřčené vyznání lásky. Veřím, že i ten náš klouček bude takhle milovaný a oblíbený 😉 .

Porodní váha/Birth Weight: 314 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  4,7kg

Žije v/Lives in: Brno

Xtreme Saké – HA holčička

Další krásná holčička se asi domalovávala, že jsme na ní museli tak dlouho čekat…ale vyplatilo se. Je také moc krásná, jako malovaná. Jméno má po tradičním Japonském alkoholu, který je dneska známý po celém světě. Prostě nesmí nikde chybět, stejně jako naše malá Saké 😀 . Jestli bude po mamince, bude jí všude plno :-D.

Porodní váha/Birth Weight: 290 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  4kg

Žije v/Lives in: Všejany


–>

XXL Mandu – COA kluk

Předposlední se narodil „Pan knedlíček“ 😀 . Mandu knedlíčky s různou náplní je velmi oblíbené Asijské jídlo. V jednom seriálu, na který jsem koukala, museli nápadníci o nevěstu soutěžit v tom, kdo vyrobí lepší a hezčí knedlíčky 😀  no já věřím, že Wasabi a Sushi vyrobili toho nejlepšího knedlíčka pro všechny příležitosti 😉 .

Porodní váha/Birth Weight: 285 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  5,2kg

Žije v/Lives in: Kolín

>

–>

XXL Toshi Sushi – HA kluk – rezervace

No a nakonec naše „penalta“ Tošík 😀 co k sledování dobrého zápasu? Jakože teda ten náš trval celkem 15 hodin…no přece Sushi boxík. Jeden jsem dostala a bylo v něm tolik mňam druhů, stejně jako v našem vrhu, takže nakonec zcela mimo plán dostal poslední chlapeček jméno podle značky pod kterou se Sushi prodává po celém světě. Věřím, že je v něj vše nejlepší z rodičů a bude to pejsek do nepohody 😉 .

Porodní váha/Birth Weight: 270 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks:  3,5kg

Žije v/Lives in: Nová Víska