Datum narození: 9.11.2013

Po dlouhé, bezesné noci, nad ránem dne 9.11.2013 se nám narodila druhá Toffinčina miminka. Byli to pěkní macánci, takže s nimi měla maminka hodně práce. Dlouho do noci se mnou celé dění sledovala na FB skupina kamarádek, kterým tímto děkuji za duševní podporu a spoustu legrace. Když už jsme skoro všechny usnuly, včetně mě pod stolem na psí matraci na zemi, tak to Toffinka teprve rozjela… Narodilo se celkem 5 miminek – 3 kluci (dva chlupatí a jeden holý) a 2 holčičky (jedna chlupatá a jedna holá). Miminka byla od začátku pěkně akční a plná chuti nejen do života, ale i do jídla.

web1

Rodokmen štěňátek:

web este

Electra – Este (HA fena)  “Esty”

Něco o mě:

Electra se narodila jako první miminko, ale že jí to teda trvalo…Když tak moje kamarádky seděly a čekaly u PC, začaly vymýšlet jména na E…při té legraci jedno z nich bylo: Eště to nebude 🙂 . Opravdu si počkala, až “Eště” všichni usnou, a tak dostala jako druhé jméno Este…Electra bylo jméno připravené dopředu a koresponduje se jmény ostatních sourozenců. Věříme, že z této malé, zcela holé princezny vyroste krásná psí dáma, která bude dělat čest nejen svým rodičům, ale také plemenu, ke kterému patří.

                                                 Porodní váha: 400g

                                                 Váha v 8 týdnech: 5,6kg

                                                  Žije v: Kolíně

 este web

web ebyEscape – Ebony (COA pes)  “Eby”

Něco o mě:

Narodil se o hodinu později než jeho sestřička. Je krásně černý, ale v dospělosti bude mít ještě pálení. Barevně jako malý dobrmánek…Jelikož nám to přeskočilo na chlupáče, dostal jméno Escape a protože je celý černý, tak ebony. Jako ochránce a kamarád rodiny bude vypadat velmi důstojně.

Porodní váha: 420g

Váha v 8 týdnech: 6,4kg

Žije v: Benátkách nad Jizerou

 web eby

 

 

web erinEnergy – Erin (COA fena)  “Erin” 

Něco o mě:

Když se tahle malá dračice narodila, málem nás hned pokousala, tak zuřivě hledala cecík. Její neskutečná energie jí vysloužila i její vlastní jméno – Energy, které jsme zkrátili na Eny. Tahle holčička by měla do budoucna mít tmavou masku a červeno-čokoládové zbarvení. U peruánků osrstěných se barvička ukáže později, tak uvidíme jestli jsme se trefili. Nejvíce podobná bude asi bráškovi z vrhu C – Cappuccinovi.

Porodní váha: 440g

Váha v 8 týdnech: 6,4kg

Žije v: Třebíči

 web eny

 

web eryError – Sweet (COA pes) “Ery”

Něco o mě:

Když už jsme si mysleli, že konečně přijde očekávaný nahatý kluk, vykoukl na nás zase chlupáček. To tedy ale byla “chyba”, a tak dostal jméno Error, ale přesto je tak sladký, že jako přívlastek si vysloužil Sweet. Tenhle klučík bude jednou plavé barvy, nejvíce podobný našemu odchovu z vrhu A – Amorosovi. Věříme, že i Erýsek bude dělat v novém domově hodně radosti a bude to mazlík hodný svého jména.

Porodní váha: 408g

Váha v 8 týdnech: 6,4kg

Žije v: Jičíně

 web ery

 

 

web elmoEnter – Elmo (HA pes) “Elmo”

Něco o mě:

Elmíček byl objednán “na zakázku” pro brášku Dastíka (Dastan Cederikon), už už jsme se báli, že tam ani žádný nahatý klučík nebude, když jako poslední vykoukl na svět právě on! Jméno Enter dostal, protože to bylo odklepnuto, potvrzeno a Elmo si vybrali přímo jeho budoucí pánečkové. Věříme, že ve dvojici jim bude fajn a se svými pánečky prožijí prima život.

Porodní váha: 440g

Váha v 8 týdnech: 6,6kg

Žije v: Blazicích (Morava)

 

 web elmo

 

společné fotografie:

 

 weby1 weby6 weby2
 weby7 weby4 weby3