Datum narození / Date of Birth: 27.10.2023

Tento vrh je úplně první vrh Wasabiho a druhý vrh Julinky. V mnoha ohledech je unikátní. Nejdřív jsem musela odjet na dovolenou v době, kdy mělo přijít krytí, a tak Wasabi místo na dovču zůstal doma, aby splnil svou otcovskou povinnost. Hlídala je moje dcera Anežka a mě bylo jasné, že pokud to nepůjde samo, tak to prostě nebude. Když jsem odjížděla, řekla jsem jí, aby je spolu pouštěla každý den tak na hodinku, aby se oťukávali. Za nedlouho mi volala: „Víš jak si říkala, aby se oťukávali? No, tak už si ťukli!“ Když šla krmit chyběli jí dva psi a ejhle, oni si tam venku na zahradě „ťukali“ 😀 . Zvládli to oba úplně úžasně. Po měsíci jsme šli na sono a paní doktorka říkala: „Tam jich nebude moc, vidím 4, no možná 8 pokud se nezrcadlí.“ Říkala jsem si nevadí, aspoň si je víš užiju, ale Julča kynula jak buchta až z ní byla vzducholoď, bylo mi jasné, že 4 teda rozhodně nebudou a skoro jsem se bála pomyslet kolik, když je Julinka ze 13 mimin. Na porod jsme si museli pořádně počkat, ale když už se do toho Julinka dala, sázela miminka jak Baťa cvičky. Celý porod proběhl krásně a bez komplikací a narodilo se tolik holčiček, že jsem to ani nečekala. Oba rodiče jsou prostě borci! Mám velikou radost.

title-tag
>

Waffle Happy Choco – COA fena/COA female – prodaná

Jako první přišla na svět Wafflička, no teda spíš pořádná Waffle, tohle jméno jsem měla už dlouho připravené pro chlupatou holčičku pokud se narodí a ona se narodila hned první! Navíc je to ještě Waffle čokoládová a tahle barva je u nás v odchovu úplně poprvé. No a Happy? Šťastná bude, to je jisté a navíc jde ke svojí skoro-polo sestřičce, která má Happy také ve jménu, tak aby jim to spolu ladilo. Určitě to bude i velmi sladká holčička. češtině

Porodní váha/Birth Weight: 400 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,8 kg

Žije v/Lives in: České Budějovice

–>

Watermelon Sweet – COA pes/COA male – prodaný

Popis v češtině

Jako druhý vykoukl na svět úplně stejný chlupatý klučík. Když jsem vymýšlela v průběhu roku jména, tak tohle bylo TOP pro chlupatého kloučka. Je krásný, sladký a kulaťoučký. A upřímně, kdo by neměl rád meloun, že? Osvěží a udělá dobrou náladu. Věřím, že Melounek bude přesně takový a taky moc sladký miminko.

Porodní váha/Birth Weight: 360 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5 kg

Žije v/Lives in: Praha

Whisky Power – HA fena/HA female – prodaná

Třetí miminko byla pro změnu nahatá holčička, pustila se do života s velkou silou a samostatností a hned byla u cecíku. Žádný zakřiknutý miminko. Whiskey je jedno ze tří jmen, co jsem si už hodně dlouho schovávala pro nahaté holčičky a tahle, protože se nedá, tak je i Power. Whiskey je takové lepší pití pro lepší příležitosti, nebo i na žal, ale každopádně kvalitní, a tak věřím, že ať vám bude dobře, nebo smutno, tak s tou naší Whiskey to bude vždycky fajn 😉 .

Porodní váha/Birth Weight: 304 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,6 kg

Žije v/Lives in: Praha

–>

Witty Cinderella – COA fena/COA female – prodaná

Popis v češtině

Jako čtvrtá přišla na svět další chlupatá holčička, oproti svým chlupatým sourozencům přišla v klasickém světlém kabátku. Barevně mezi nimi nevynikne, ale Popelka taky nebyla na první pohled nějaká hvězda a jak byla úžasná, že? Mám hodně ráda film „Věčný příběh“, tam Popelka sundá prince z koně jablkem a celkově je hodně vtipná, takže ta naše popelka bude určitě taky  protože maminka i tatínek jsou vtipálci celé smečky. Věřím, že se s ní její rodina bude dobře bavit 😉 .

Porodní váha/Birth Weight: 346 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,9 kg

Žije v/Lives in: Sobčice

Wella Goldilocks – HA fena/HA female – prodaná

Tak tohle bylo megapřekvapení! Nejen že teda už nad pláno sona. Narodila se holčička s neuvěřitelnou kšticí a tak zářivě žlutými vlasy, že mi to málem rozbilo čočku u foťáku 😀 . To jsme tu ještě neměli. První co mě napadlo bylo „Zlatovláska“ no a nakonec jí to i zůstane, protože to jinak ani nejde no a Wella? To je přece TOP vlasová kosmetika, takže ideální spojení. Myslím, že tohle dítě bude rozhodně nepřehlídnutelné, protože má navíc tmavou kůži, takže v létě bude zářit jako druhé slunce. Každopádně bude určitě hvězda a slunce svojí budoucí rodiny.

Porodní váha/Birth Weight: 333 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4 kg

Žije v/Lives in: Březnice

Wine Rose – HA fena/HA female – reserved

Šesté miminko a zase holčička, to už jsem nečekala vůbec a ještě světlá…nádherná modelka s úžasnou barvou. Je krásná, a protože je jiná, hodně vyniká mezi svými sourozenci. Další jméno, které jsem měla připravené bylo Wine, mám ráda kvalitní víno a tohle je vlastně i Rose. Takže Winný nebo Rousinka, nevím, co si její rodinka vybere, ale každopádně tahle na pohled něžná a étherická holčička bude princezna.

Porodní váha/Birth Weight: 300 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,7 kg

Žije v/Lives in: xxx

–>

Woody Friend – HA pes/HA male– prodaný

Popis v češtině

Měla jsem domluvené i chlapečky a žádný kluk nikde, tak už jsem měla trochu paniku a ještě měl být na přání černý. Najednou, konečně, jako sedmé miminko přišel přesně na objednávku. Půjde do rodinky, kde žil náš úplně první nahatý chlapeček Adagio, který nedávno bohužel odešel ve svých 13 letech. Půjde dělat kamaráda další generaci v rodině, a tak rodinka vybrala jméno Woody, no kdo by neznal příběh hraček, že, no a že to bude kámoš, to je jasné <3 . Věřím, že zahojí bolest z odchodu Adíka a přinese nový vítr do života.

Porodní váha/Birth Weight: 293 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4 kg

Žije v/Lives in: Kladno

Wolfgang Amadeus – HA pes/HA male

+ 11.12.23

Osmé miminko byl zase chlapeček, a také černý, akorát s trochou srsti na ocásku. Krásný a silný klouček. Dlouho jsem přemýšlela o jméně, a myslím, že tohle se opravdu hodí…je to krasavec i osobnost a v tom babinci co se narodil bude určitě vynikat. Věřím, že bude vynikat i v životě a v rodině a bude dělat hodně radosti…a muziky?

Wolfíček nás bohužel opustil 11.12.2023, museli jsme ho nechat jít, protože měl vrozenou vadu, která mu bránila přijímat potravu. Byla to moje nehroznější chovatelská zkušenost a navždy bude v mém srdci, Byl to velký mazel a zvědavka, úžasné miminko, moc to bolí ….

Porodní váha/Birth Weight: 318 g


–>

Water of life – HA fena/HA female – prodaná

Deváté miminko a zase holčička, celá šedá s krásnou hlavou. Možná není takový originál jako ostatní, ale určitě bude skvělá, krásná a nepostradatelná. Její jméno je „živá voda“ nebo „voda života“, no upřímně, vodu používáme každý den, celý život a moc o ní nepřemýšlíme, ale běda, když by nebyla…bez ní není nic, ani život, tak moc jí potřebujeme. Věřím, že stejně tak potřebná a životodárná bude i ve svojí rodině.

Porodní váha/Birth Weight: 352 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,2 kg

Žije v/Lives in: Praha

>

–>

WOW Locika – HA fena/HA female – prodaná

Už jsem si říkala, že je asi konec, ale podvědomí říkalo: „Počkej raději“, a dobře říkalo….Poslední, desáté miminko a zase holčička a navíc další blondýna! První co mě napadlo bylo „Locika“ . Jedna byla ve věži a druhá v bříšku, ale obě docela dlouho a obě si to pak pořádně užívaly. Naše malá Locika nabrala druhý dech a za den dohnala sourozence s váhou. Má krásné žluté vlásky. Osobně miluju pohádku „Na vlásku“ a věřím, že naše Locika bude stejně vtipná jako tahle princezna.

Porodní váha/Birth Weight: 334 g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,5 kg

Žije v/Lives in: Praha