Datum narození/ Date of Birth: 21. III. 2018

Tentokrát to byl velmi napínavý a dlouhý porod. Maminka Kafíčko si dávala na čas a naše nervozita každým dnem rostla. Ke konci už jsme nemohli ani spát a pořád jsme maminku a miminka kontrolovali. Nakonec si miminka počkala na první jarní den, prý se do té zimy rodit nebudou. První se narodil jako na objednávku nahatý chlapeček, krásný a zcela holý. Po něm přišla na svět krásná tmavá, zcela holá holčička a několik minut po té velké překvapení…úplně bílá nahatá holčička s bílým čírkem. Pak následovala velmi dlouhá pauza, než se objevil první chlupáček, pořádný obřík. Maminka už byla hodně unavená, tak jsme po delší pauze jeli na veterinu a než jsme tam dojeli, narodilo se nám v autě poslední miminko, zcela bílý chlupáček s černým flíčkem na uchu, vypadal jako lední medvídek. Všechna miminka jsou úžasná a originální a máme velkou radost.

This time it was very thrilling and long birth. Coffe – the mother was giving herself time and our nervousness grew up by every day. At the end we could not sleep and we checked the mother and babies all the time. The babies were waiting for the first spring day! I guess they did not want to be born into the winter. The fist baby was pre-ordered naked boy. Absolutely beautiful and completely naked. Then the beautiful dark and also completely naked girl came to see the world. And after some minutes a big surprise! Completely white naked girl with white hair.A long time came until the next baby appeared. It was first coated boy, really big guy. The mummy was tired, so we drove to vet station and during the way the last baby came to see the world! Completely white coated boy with black dot on his ear. He looked like a polar bear. All the puppies are amazingly awesome and very original. We are really happy!

title-tag

KAPARI SPINOSA (HA pes/HA male) „Kapíček“

Kapíček se narodil jako první miminko a zcela přesně objednávky budoucí paničky. Je to úžasný model a jistě bude kořením života nejen svých budoucích majitelů, ale také pro svého polobrášku Johna Cederikon. Jeho jméno je po Kapaře trnité, která má krásné fialové květy.

Kapíček was born first and as ordered by his future mum. It is awesome model and he will be surely spice of the life – not only for future owners but also for his half-brother John Cederikon. His name is identical with Capparis spinosa with beautiful purple blooms.

Porodní váha/Birth Weight: 358g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 4,3kg

Žije v/Lives in: Nové Jirny

title-tag

KESHET GEISHA (HA fena/HA female) „Gejša“

Keshet Geisha znamená Duhová Gejša, krásné jméno pro krásnou princeznu, kterou Gejšinka skutečně je. Je nádherně tmavá, má krásnou dlouho hlavu a bílé drápky, jako pravá dáma. Moc jsme si přáli nahatou holčičku a toto přání se nám úžasně splnilo. Věříme, že z ní bude krásná princezna i v dospělosti.

Keshet Geisha means „rainbow Geisha“ – beautiful name for beautiful princess. She is wonderfully dark with nice long head and white nails like a true lady. We wished naked girl and this wish became true. We believe she will become beautiful princess in her adult.

Porodní váha/Birth Weight: 290g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,4kg

Žije v/Lives in: Vinařice

title-tag

KASSIA LATTE (HA fena/HA female) „Latté“

Tak tahle holčička bylo opravdové překvapení! Nemohla jsem uvěřit svým očím, když jsem viděla tu neuvěřitelnou barvu. Vždycky jsem říkala, že po mamince Coffe musí být holčička Latte a tahle holčička je úplně přesně to pravé. Má jedno černé ouško, bílé čírko a časem jí naskáčou puntíky, jsem moc zvědavá, jak se vybarví. Její jméno znamená Skořicové Latte. Ona je prostě originál. I když nejmenší miminko, nic jí to neubírá do chuti do života. Je to prostě celá maminka, jen v bílém.

This girl was a big surprise! I could not believe my eyes when I saw the incredible colour. I always said there must be Latte after Coffe and this girl is a real Latte. She has black ear, white hair and after some time she will have dots. I am interested in her colour for future. Her name means „Cinnamon Latte“. She is just original. Though the smallest baby not problem with life energy. She just like her mother, only in white edition.

Porodní váha/Birth Weight: 231g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 3,6kg

Žije v/Lives in:

title-tag

KARI SPICE (COA pes/COA male) „Kari“

Karísek se narodil po mnoha hodinách venku, byl ho pořádný kus, a tak dlouho trvalo, než se na svět probojoval. Byla jsem opravdu v šoku, protože měl skoro půl kilogramu. Je to úžasný pohodář s krásnou žlutou barvou a bílou náprsenkou a konečky pacek. Je to takový spokojený medvídek, který bude prima kamarádem pro svou novou rodinu.

Kari was born after many hours. He is really big, so it took some time when fought to get out. I was shocked because he had almost half kilo. He is really calm with beautiful yellow colour and white shirt-front and the ends of nails. It is happy teddy bear who will become a nice friend for his new family.

Porodní váha/Birth Weight: 445g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 5kg

Žije v/Lives in: Moravský Krumlov

title-tag

KALEO SONG (COA pes/COA male) „Kali“

Kali se narodil cestou na veterinu okolo půlnoci v autě, to bylo velmi dobrodružné. Hned jak se narodil, už jsme věděli, jak se bude jmenovat. Náš oblíbený zpěvák Kaleo má písničku automobil, jak příznačné pro tohoto chlapečka. Vypadá jako malý lední medvídek a je to opravdu originál. Jen na kousku ouška má černý flíček, jinak je zcela bílý. Věřím, že bude úžasným zástupcem tohoto úžasného plemene a ozdobou své nové rodiny.

Kali was born during the way to vet station about midnight in the car which was very adventurous. We knew immediatelly his name! Our favourite band called Kaleo has a song „Automobile“, so it really fits. He looks like a small polar bear – very original. Only one of his ears has black dot. Otherwise he is completely white. I believe he will be amazing representative of this great breed and decoration of his new family.

Porodní váha/Birth Weight: 360g

Váha v 8 týdnech/Weight in 8 weeks: 6,3kg

Žije v/Lives in: Srbsko (CZ)

title-tag